Podzimní MEGA-KURZ - Portál

MEGA-KURZ jaro 2022 - PORTÁL

KLIKNĚTE ZDE: pro registraci do SCD Průvodce
KLIKNĚTE ZDE: pro informace o SCD Průvodci
V PŘÍPADĚ, ŽE SE VÁM VYSÍLÁNÍ V 19.00 NESPUSTÍ, ZMÁČKNĚTE KLÁVESU "F5" NEBO "CTRL+R"
(na počítačích Apple použijte klávesy "CMD+R")
Na mobilech a tabletech klikněte na symbol pro obnovení (znovunačtení)  refresh-symbol_318-37124  v horní liště této stránky.

Ptejte se, budeme odpovídat 🙂

Program

25. 3. 2022 - 19.00
Co je to SCD a k čemu je to dobré?

26. 3. 2022 - 19.00
Kolik to stojí? Zvládnu to? Co děti?

27. 3. 2022 - 19.00
Co vše se s tím dá uzdravovat?
+ Otevření registrací do SCD Průvodce

29. 3. 2022 - 19.00
BONUS - "Jen vařená mrkev nepomůže..."

30. 3. 2022
Videa - zkušenosti SCDčkařů

31. 3. 2022 - 19.00
Speciální host MEGA-KURZU
MUDr. Monika Waksmundská

1. 4. 2022 - 19.00
Ukončení - závěrečná oslava 🙂

KLIKNĚTE ZDE: pro záznamy vysílání

Zkušenosti SCDčkařů na jedné stránce

Poslechněte si zkušenosti těch, co už mají svoje úspěchy s uzdravováním nejrůznějších zátěží.  Vydali se na cestu jen chvilku před vámi, přesto už se jim povedly velké věci.

Pojďte zjistit, co všechno se dá, co všechno je možné a nechte se inspirovat pro svou vlastní proměnu 🙂

Nejčastější dotazy

Na následujícím odkazu najdete stránku s nejčastěji kladenými dotazy k uzdravování jídlem. Pokud neobjevíte svou odpověď tam, položte otázku při některém z nadcházejících webinářů. Vyhradíme k tomu vždy poslední třetinu vysílání 🙂

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY ZDE

Napište nám 🙂

62 komentářů: “MEGA-KURZ – Portál”

 1. Dobrý večer, začala som so stravou SCD asi pred 5 rokmi. Kupila som si sprievodcu a bola som spokojná, schudla som 25 kg, Riešila som stukovatelú pečeň. Robila som si očisty pečene. Potom som sa starala o chorú mamu, manžela a syna, ktorí nechceli prejsť na SCD. S plynutím času som aj ja prešla viac-menej na bežnú stravu, lebo som nemala čas, niekedy ani chuť vyvárať rôzne jedlá. A tak sa stalo, že v týchto dňoch po preventívnej prehliadke mi lekárka oznámila, že mám cukrovku II. typu a v krvi nadbytok kyseliny močovej. Zase som sa zľakla a rozhodla znova prejsť na SCD. Je treba znova fázovať alebo len prejsť a prijímať SCD bez fáz. Ďakujem

 2. Proč nelze kurz stáhnout pro shlédnutí „kdykoli“. Je tam spousta užitečných informací.
  Děkuji Jana

  • Protože i my potřebujeme občas jíst. Webináře jsou součástí naší kampaně.
   Myslím ale, že na našich stránkách je informací na půl roku studia 🙂

 3. Dobrý den Radku a Marky, dneska jsem konečně mohla videt všechny videa, dekuji Vám za to co děláte.
  Chtěla jsem se zeptat, neslo by zjistit prosím recept od paní na housky z mandlove mouky? Které vypadají úplně úžasné, takové se mi nikdy nepovedly 😀jinak jsem na SCD rok a 4 měsíce a nehodlám přestat. Dekuji Vám moc za odpověď a přeji krásný den

 4. DOBRY VECER.
  JA VAM PISI Z USA.
  VE WEBINARI STE MNE SPOMENULI V 2 WEBINARI,DELAM SCD OD ZACATKU,A CHCI SE VAM POCHVALIT.PANOVI DAVAM SCD STRAVU-ON O TOM NEVI. A DOKTORKA JE SOKOVANA.
  DIABETES 2,-UZ NEBERE NZADNE LEKY. KDYS SEM PRISLA K NEMU-BRAL 24 LEKY.
  TET BERE 5. A TO DEKUJI VAM .
  MOC DORY SOU WEBINAREI.

  • Zdravíme Vás paní Kláro 🥰 Jste naše absolutní hvězda!
   Děkujeme za Vaši krásnou zprávu a ať Vám se pořád daří 🙏

 5. Dobrý večer Radku, říkal jste, že používáte Ashwagandhu. Chtěla bych se zeptat v jaké podobě ji užíváte? Já ji používám již 2 roky ve formě prášku v bio kvalitě a žádné účinky na sobě bohužel nepozoruji.

 6. Radek a Marky ste zohratý tým, dokážete sa sústrediť na svoju prácu, či to nie je webinárom, od Yunity? Mne sa nedarí lebo som širokopásmový v mysli ale nie v musli a tiež fyzicky všetky druhy športu, i vodáckej turistiky bolo v tom aj horolezectvo. Som nešpecializovaný živočích. Bez zdrojov to nejde, ked si aj výstroj som musel vyrobiť upravit aj opraviť. Mysel mi funguje tiež v obecných súvislostiach. Na Slovensku máme zlé skúsenosti zo špecialným súdom. K pravde sa nedá dopracovať len špecialistami. Hnutie Yunity to dokazuje, že treba zjednocovať a zcelovať rozmanitosť v náväznosti na prax.

 7. Dobrý den. Jsem naSCD od července 2021 a stále se od vás dovídám nové věci . Jste úžasní. Byla jsem nadšená od prvního okamžiku,co jsem narazila na vaše stránky a sleduji každé video. Například Cholesterol. Nikdo mi to tak jednoduše nevysvětlil. Cítím k vám velkou vděčnost. Paní doktorka Monika byla taky skvělá. Moc děkuji.

 8. Dobrý den Marky a Radku, jsem moc ráda za záznam. Nestíhám vidět živé vysílání a tak si ráno pouštím záznam. Moc děkuji za to co děláte, je to super.

 9. Zdravím a děkuji za skvělý mega kurz.Výborná byla i přednáška MUDr Waksmundské.Jen jsem postrádala rady,jak dostat z těla těch,kteří se nechali vakcinlvat ty látky,kteréjsou pro tělo toxické.Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.